Ruszyła publiczna beta Gwinta

0

Koniecznie obejrzyjcie zwiastun premierowy!

CD PROJEKT RED ogłosił właśnie rozpoczęcie publicznych testów beta gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersj pecetowa dostępna jest za pośrednictwem oficjalnej strony  internetowej GWINTA, natomiast wersje konsolowe można pobrać bezpośrednio ze Sklepu Xbox oraz PlayStation Store. Nie zwlekajcie i pobierajcie!

Początek Publicznej Bety to duży krok w kierunku premiery GWINTA — powiedział Marcin Iwiński, współzałożyciel studia CD PROJEKT RED. Wprowadzamy do gry sporo nowości i zmian, m.in. animowane wersje wszystkich kart, nowe talie startowe, ale najważniejsze jest to, że od dziś każdy może zagrać od razu, bez oczekiwania na zaproszenie do testów — zarówno na konsolach, jak i PC — dodaje Iwiński. Sercem GWINTA od zawsze byli gracze, dlatego jestem niezwykle ciekaw, jak przypadnie im do gustu kierunek, w którym idziemy. Koniecznie dajcie nam znać!

Na okazję rozpoczęcia publicznych testów beta Gwinta Redzi przygotowali zwiastun premierowy oraz materiały wideo prezentujące rozgrywkę i poszczególne frakcje. Zachęcam też do zapoznania się z moim tekstem, który poświęcony jest pierwszym wrażeniom z zamkniętej bety gry.

Źródło: CD PROJEKT RED

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz