Rozpiska finałowego sezonu The Walking Dead

0

Seria doczeka się swojego finału jeszcze w tym roku.

Jak zapewne wszyscy wiecie, gry od Telltale wydawane są na serialową modłę, gdzie każda produkcja podzielona jest na odcinki wydawane w osobnym przedziale czasowym. Oczywiście nie inaczej będzie z czwartym i ostatnim sezonem The Walking Dead.

The Final Season podzielony zostanie na cztery epizody. Pierwszy, zatytułowany „Done Running”, stał się dostępny dwa dni temu. A jak prezentuje się rozkład jazdy dla pozostałych trzech? Mniej więcej tak:

  • Epizod 2: Suffer the Children – 25 września
  • Epizod 3: Broken Toys – 6 listopada
  • Epizod 4: Take Us Back – 18 grudnia

I mówię „mniej więcej”, gdyż Telltale zastrzega sobie prawo do ewentualnego przesunięcia terminów. Jeżeli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, zakończenie historii Clementine poznamy jeszcze na przestrzeni tego roku. I miejmy nadzieję, że finał będzie godny, gdyż wcześniejsze trzy sezony były świetnie opowiedzianymi historiami i na to właśnie zasługują. Zresztą, sami zapoznajcie się z recenzjami pierwszej i drugiej części, w których Adam spróbuje was przekonać, że naprawdę warto je sprawdzić, aby nadrobić zaległości.

Jeżeli chcielibyście też bliżej poznać historię Telltale Games, to zapraszam was do artykułu, który niedawno się u nas pojawił. Artur pochyla się w nim nieco bardziej nad losami tego studia, które potoczyły się w sposób dosyć specyficzny.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz