Różne oblicza gier piłkarskich

0

Trochę inne spojrzenie na futbol.

  NASTĘPNA 

Najbliższy miesiąc upłynie pod znakiem piłki nożnej. Wielu z was z pewnością nie trawi tego sportu i już na starcie ma dosyć mundialu, ale skoro tutaj trafiliście, to domyślam się, że raczej Mistrzostwa Świata w Rosji nie spędzają wam snu z powiek. Jeśli relacje telewizyjne będą dla was niewystarczające, zawsze można odpalić konsolę lub jakiś starszy sprzęcior, żeby popykać w wirtualne meczyki. W tym zestawieniu zebrałem dziesięć różnorodnych gier piłkarskich, które mogą dać wam masę frajdy (albo będą nostalgiczną podróżą w przeszłość).

GOAL 3

Prawdziwa nazwa tej produkcji to tak naprawdę Kunio-kun no Nekketsu Soccer League, ale i tak wszyscy ją znają jako Goal 3. Co to była za gra! Podczas meczu nie tylko musieliśmy dbać o zdobywanie goli, ale także o bezpośrednią walkę z innymi zawodnikami. Do dzisiaj wrażenie robi sposób oddawania strzałów oraz dryblowania. Z chęcią zobaczyłbym współczesną wersję zrobioną w takim samym stylu. Goal 3 jest nieśmiertelny, a upływające lata w ogóle nie wpływają na odbiór tego tytułu. Gdybym miał tylko pod ręką NES-a na pewno rozegrałbym przynajmniej jeszcze jeden turniej.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz