Rockstar świętuje wydanie dodatku „After Hours”

0

Posiadacze gry na PlayStation 4 będą zadowoleni.

Do GTA Online trafił właśnie zupełnie nowy dodatek o nazwie „After Hours”. Z tej okazji Rockstar postanowił wyjść z inicjatywą do graczy i zaoferować drobne udogodnienie. W sieciowy tryb dostępny w Grand Theft Auto V będzie teraz można pograć bez aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.

Potrwa to oczywiście przez ograniczony czas. Taki stan rzeczy utrzyma się do 6 sierpnia, jednak i tak jest to całkiem sporo czasu, aby zapoznać się z nową zawartością i rozważyć powrót od Los Santos na stałe. Tym bardziej, że nowe rozszerzenie prezentuje się dosyć ciekawie. Daje ono możliwość wejścia w posiadanie własnego klubu nocnego, który pozwoli generować profity. Co więcej, w do świata gry zawita poznać znana z GTA IV, czyli Anthony „Gay Tony” Prince. To w końcu on był królem clubbingu w Liberty City.

„After Hours” swoją premierę miało dwa dni temu. Dodatek dostępny jest więc dla posiadaczy gry na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksach One.

Źródło: Dualshockers


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz