Rocket League zmienia dyscyplinę

0

Twórcy gry cały czas pracują nad usprawnieniem rozgrywki.

Rocket League okazało się prawdziwym fenomenem wśród gier dostępnych w cyfrowej dystrybucji. Produkcja cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników, a studio Psyonix nie zwalnia z dodawaniem dodatkowych zawartości.

Producent poinformował za pomocą Twittera, że w kwietniu bieżącego roku udostępniony zostanie kolejny tryb gry. Tym razem rozgrywka ulegnie sporym modyfikacjom, ponieważ zamiast piłki „nożnej”, będziemy mogli zagrać w koszykówkę. Psyonix podzieliło się również krótkim gifem, przedstawiającym wycinek gameplayu z nadchodzącego DLC.

Rocket League zadebiutowało pierwotnie na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4. Jakiś czas temu posiadacze Xboksa One otrzymali także wersję dedykowaną sprzętowi Microsoftu. Producent zapowiedział, że gra za jakiś czas dostępna będzie w kolekcjonerskim, pudełkowym wydaniu.

Źródło: Gamespot

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz