Rocket League doczeka się wersji pudełkowej

0

Studio Psyonix planuje wypuścić edycję kolekcjonerską.

Rocket League to jedno z większych zaskoczeń ostatnich lat. Gra z pozoru niepozorna, osiągnęła bardzo duży sukces, zarówno na komputerach osobistych, jak i konsoli PlayStation 4. Jakiś czas temu odbyła się premiera wersji na Xbox One, która również ma szansę zdobyć serca graczy.

Gra obecnie dostępna jest wyłącznie w sprzedaży elektronicznej. Producent poinformował, że niedługo to się zmieni, a do sklepów trafi wydanie Rocket League: Collector’s Edition w wersjach na sprzęty Sony i Microsoftu. W jego skład wchodzić będzie pełna wersja gry, trzy duże pakiety DLC (Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars, Chaos Run), a także kilka bonusów – na tę chwilę nie ujawnionych. Premiera wydania pudełkowego planowana jest na trzeci kwartał bieżącego roku.

Rocket League to internetowa gra sportowa, w której rywalizują ze sobą dwie drużyny. Zasady są praktycznie identyczne jak w piłce nożnej. Zespoły rozgrywają mecz na dużym boisku, a ich celem jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Podstawową różnicą jest to, że sterujemy małymi samochodzikami.

Źródło: All Games Beta

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz