Roccat Renga

0

Nowe słuchawki stereo dla graczy.

Specjalizująca się w produkcji sprzętu dla graczy firma Roccat zaprezentowała oficjalnie nowe profesjonalne słuchawki stereo. Model Renga, bo tak brzmi ich nazwa, dedykowany jest komputerom osobistym, konsolom Xbox One i PlayStation 4 oraz urządzeniom przenośnym.

Wentylowane muszle, ergonomiczny pałąk oraz miękkie poduszki sprawiają, że nawet podczas wielogodzinnych sesji użytkownik nie odczuwa zmęczenia. Z kolei 50-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają czysty dźwięk i głębokie basy.

Umieszczony na przewodzie pilot pozwala na szybki i łatwy dostęp do ustawień poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu. Sprzedaż słuchawek Roccat Renga rozpocznie się pod koniec lutego. Sugerowana cena detaliczna to 219 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz