Robert Lewandowski trafił do pierwszej dziesiątki najlepszych piłkarzy w FIFA 18

0

Mogliśmy się tego spodziewać.

Polska reprezentacja od kilku miesięcy regularnie udowadnia, że jest drużyną na światowym poziomie. Nawet drobne wpadki, jak mecz z Danią, nie są w stanie wybić naszego zespół z rytmu. Kolejnym sukcesem są występy rodzimych piłkarzy w wiodących europejskich zespołach, gdzie piłka jeszcze lepiej klei im się do nogi. Na szczególną uwagę od dłuższego czasu zasługuje Robert Lewandowski, będący prawdziwą dumą kadry Adama Nawałki.

Electronic Arts w końcu opublikowało pierwszą dziesiątkę najlepszych zawodników w najnowszej odsłonie FIFY. Pierwsze miejsce przypadło oczywiście Christiano Ronaldo, natomiast drugą pozycję zajął Lionel Messi. Nas jednak najbardziej interesuje szósta lokata, ponieważ to właśnie na niej zagościł Robert Lewandowski, ze średnią na poziomie 91 punktów. Pełne zestawienie, wraz z opisami zawodników, znajdziecie na oficjalnej stronie EA Sports.

Źródło: EA Sports

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz