Rise of the Tomb Raider z kartami Nvidii

0

Gra pojawi się w pudełkach z układami graficznymi z serii Geforce 900.

Niedawno w platformie Steam pojawiła się informacja, że pecetowa wersja Rise of the Tomb Raider pojawi się w sprzedaży w styczniu. Teraz być może poznaliśmy dokładną datę premiery najnowszych przygód Lary Croft na komputerach osobistych. Zawdzięczamy ją Nvidii.

Rise of the Tomb Raider i Geforce, Nvidia
Rise of the Tomb Raider i Geforce, Nvidia

Z maili rozsyłanych przez firmę dowiadujemy się, że Rise of the Tomb Raider sprzedawane będzie z układami graficznymi z rodziny Geforce 900, a dokładniej rzecz biorąc kartami GeForce GTX970, GTX980, GTX980Ti oraz laptopami wyposażonymi w modele GTX 970M, GTX 980M i GTX 980.

Zestawy trafią na półki sklepowe 7 stycznia, czyli w najbliższy czwartek. Wtedy też zapewne nastąpi oficjalna premiera gry. Co ciekawe, pecetowy Rise of the Tomb Raider oferuje wsparcie dla technologii TressFX 3.0 i reklamowane jest jako jeden z tytułów AMD Gaming Evolved.

Źródło: Dark Side of Gaming


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz