Rezygnacja z PlayStation Experience nie jest powiązana z PlayStation 5

0

Przynajmniej tako rzecze analityk.

Ostatnio Sony poinformowało, że rezygnuje z organizacji PlayStation Experience w tym roku. Taki zabieg tłumaczony był zbyt małą ilością ekskluzywnych pozycji, znajdujących się na horyzoncie. W sieci jednak zaczęły pojawiać się plotki, jakoby miało to być związane ze zbliżającą się zapowiedzią PlayStation 5. Portal GamingBolt poprosił więc o komentarz w tej sprawie analityka.

Michael Patcher, bo to o nim mowa, twierdzi, że taki ruch nie jest w żaden sposób związany z kolejną wersją konsoli od Sony. Według niego, brak PlayStation Experience wynika bardziej z chęci zaoszczędzenia pieniędzy przez japońskiego giganta, co faktycznie można połączyć z tym, co mówił Shawn Layden. Organizacja takiego wydarzenia, bez odpowiedniej ilości materiałów, faktycznie mogłaby okazać się niezbyt opłacalnym biznesem.

Nie jest oczywiście tajemnicą, że era PlayStation 4 tak czy siak powoli dobiega końca. Prawdopodobnie za dwa lub trzy lata na półkach sklepowych znajdować się już będą platformy dziewiątej generacji konsol. Na razie pozostaje więc zaufać Patcherowi i wstrzymać się z niepotrzebną ekscytacją.

Źródło: GamingBolt


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz