Revelation Online trafi na Zachód

0

Przy okazji udostępniono również nowy zwiastun.

Firma My.com, będąca wydawcą gry Revelation Online, poinformowała, że produkcja studia NetEase już niedługo będzie oficjalnie dostępna w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Dotychczas w produkcję można było grać wyłącznie w krajach azjatyckich.

Revelation Online to reprezentant gatunku MMORPG, którego akcja rozgrywa się w magicznym świecie Nuanor. Dzięki latającym wierzchowcom, gracze mogą docierać nawet do najwyższych punktów na mapie lub zwiedzać podziemne głębiny. Producent twierdzi, że w grze nie ma miejsc niedostępnych, jedynie trzeba odkryć sposób żeby się do nich dostać. Możliwość latania przydaje się ponadto do powietrznych walk z innymi graczami, które wprowadzają nową jakość do masowych gier sieciowych.

W tym momencie uruchomione zostały beta testy Revelation Online. Żeby wziąć w nich udział, należy wejść na oficjalną stronę my.com. Produkcja dostępna będzie w trzech dodatkowych językach: angielskim, francuskim i niemieckim.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz