Respawn napomyka o Titanfall 2

0

Twórcy zapowiadają, że będzie się czym ekscytować

Abbie Heppe, która odpowiada za kontakt ze społecznością graczy, wypowiedziała się na temat następcy Titanfall. Niestety, nie wyjawiła żadnych szczegółów, a w wypowiedzi używała samych ogólników. Mimo to, pojawiła się jedna istotna informacja.

Jedną z lepszych rzeczy w pracach nad kontynuacją jest to, że mamy już fundamenty tego czym jest Titanfall. Mamy aktywa, silnik, wszystkie rzeczy, które złożyły się na podstawy pierwszej gry, a które możemy naprawdę rozbudować w drugiej. Myślę, że w grze pojawi się sporo rzeczy, którymi ludzie będą się ekscytować. To wszystko, co mogę powiedzieć.

Zapytana o to czy druga część gry otrzyma klasyczny tryb kampanii i więcej rodzajów broni, odpowiedziała, że zespół wziął pod uwagę opinie społeczności. W zeszłym miesiącu współzałożyciel studia Respawn Entertainment, Vince Zampella, wyjawił, że kolejny Titanfall ukaże się nie tylko na komputerach osobistych i konsolach Microsoftu, ale także na innych platformach.

Szybkimi krokami zbliżają się targi E3. Niewykluczone, że ujrzymy na nich również Titanfall 2.

Źródło: Gamespot

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz