Rendery Xperii Z4

0

Do sieci wyciekły rendery kolejnego flagowca Sony.

Na pierwszy rzut oka Sony Xperia Z4 przypomina poprzednika, diabeł tkwi jednak w szczegółach. Włącznik i przyciski regulujące głośność pozostały na swoich miejscach, brak natomiast czytnika kart microSD. Pozycję zmieniły kamera przednia i port microUSB.

Sony Xperia Z4
Sony Xperia Z4

Na chwilę obecną specyfikacja urządzenia nie jest znana, ale mówi się, że zostanie ono wyposażone w 5,2-calowy ekran dotykowy QHD, procesor Snapdragon 810, 3 lub 4 GB RAM-u i 21-megapikselowy aparat fotograficzny. Sony nie potwierdza i nie zaprzecza tym doniesieniom.

Sony Xperia Z3 Za: Sony
Sony Xperia Z3 Za: Sony

Trzeba pamiętać, że są to jedynie grafiki, a nie zdjęcia istniejącego prototypu, co oznacza, że ostateczna wersja flagowca Sony może wyglądać nieco inaczej. Xperia Z4 ma trafić na rynek latem lub jesienią. Do tego czasu wystarczyć nam muszą plotki.

Źródło: Onleaks

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz