Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DUCKTALES REMASTERED

Klasyczne dwuwymiarowe platformówki to gatunek mocno zapomniany, obecnie wspierany zazwyczaj wyłącznie przez niezależne studia. Gdy oryginalna wersja DuckTales trafiała do sprzedaży, oferowała świetny gameplay, ciekawą historię i świetnie rozpisane poziomy. Jednocześnie była interesującym dodatkiem do komiksów i filmów animowanych o tym samym tytule.

remaster 5

Wydany w 2013 roku remaster przypomniał magię dawnych lat. Studio Way Forward Technologies podeszło do tematu na poważnie, oferując graczom produkcję godną obecnych czasów. Oprawa wizualna prezentowała się fenomenalnie, wszystkie jej elementy idealnie odzwierciedlały dawne, kolorowe produkcje. Na plus należy również zaliczyć ręcznie rysowane modele wszystkich pozytywnych postaci oraz ich przeciwników.

Premiera oryginału: 1989
Premiera remastera: 2013

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz