Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

UNCHARTED: KOLEKCJA NATHANA DRAKE’A

W bieżącym roku posiadacze konsoli PlayStation 4 będą mieli okazję zapoznać się z najnowszą i jednocześnie ostatnią odsłoną serii Uncharted. Poprzednie części dostępne były wcześniej wyłącznie na poprzednią generację, dlatego przeniesienie trylogii na „czwórkę” można uznać za bardzo dobry ruch ze strony Sony.

remaster 4

Osoby, które zaczynały przygodę z konsolami od PlayStation 4 lub wcześniej były w posiadaniu konkurencyjnego sprzętu, teraz mogą poznać całą dostępną na tę chwilę historię Nathana Drake’a. Co najlepsze, wszystkie trzy odsłony zostały wydane w jednym zbiorczym wydaniu. Zmiany graficzne najbardziej zauważalne są w „jedynce”. Wynika to z tego, że oryginał pracował na wczesnej wersji silnika, wymagającego solidnych modyfikacji. Zważywszy na to, że seria Uncharted to najlepsza marka, jaką obecnie może zaproponować Sony, jest to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy ich konsoli.

Premiera oryginału: 2007 / 2009 / 2011
Premiera remastera: 2015

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz