Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

CRASH BANDICOOT: N.SANE TRILOGY

Nintendo od zawsze miało swojego wąsatego Mariana. Sony swego czasu też postanowiło mieć własną maskotkę i padło na pokręconego jamraja o imieniu Crash. Trzy główne odsłony Bandicoota wydane na pierwszym PlayStation to klasyki platformówek, które na początku zachwycały przepiękną trójwymiarową (trochę oszukaną) oprawą wizualną. Ze względu na swój specyficzny gameplay, oryginały do dzisiaj są bardzo grywalne.

Widocznie do takiego samego zdania doszli ludzie w Activision, którzy zdecydowali się dać Crashowi kolejną szansę. Prace nad remasterem powierzono studiu Vicarious Vision, mającemu już wcześniej styczność z tą marką. Efekt końcowy był niesamowicie zaskakujący, i to pozytywnym znaczeniu. N. Sane Trilogy w genialny sposób przeniosło starusieńką serię na konsole ósmej generacji, sprawiając tym samym, że zarówno starsi, jak i młodsi gracze mogli czerpać z trylogii nieograniczone pokłady dobrej zabawy. Po konkrety zapraszamy do recenzji.

Premiera oryginału: 1996/1997/1998
Premiera remastera: 2017

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz