Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ODDWORLD: NEW ‚N’ TASTY

Odrobinę starsi gracze z pewnością pamiętają przygody nieporadnego mudokona Abe’a, ratującego swoich pobratymców z rąk złych Glukkonów. Pierwsza odsłona serii Oddworld, oferowała ówcześnie bardzo ładną oprawę graficzną oraz wymagający gameplay, zmuszający nas do wykazania się zręcznością i pomysłowością. Po wielu latach od premiery oryginału, studio Oddworld Inhabitants postanowiło przypomnieć magię Abe’s Oddysee.

remaster 2

Za sprawą remastera, ponownie mogliśmy na nowo przeżywać historię Abe’a, w grafice dostosowanej do współczesnej technologii. Remaster zatytułowany New ‚n’ Tasty poza warstwą wizualną, nie wprowadził do gry wielu modyfikacji, ale i tak nie przeszkadzało to w ponownym chłonięciu losów biednych mudokonów. Po piętnastu latach gracze mieli prawo zatęsknić za grą, a producent remastera zrobił wszystko, żeby tę pustkę odpowiednio wypełnić

Premiera oryginału: 1997
Premiera remastera: 2015

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz