Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

CALL OF DUTY: MODERN WARFARE REMASTERED

Doskonale pamiętam, jak gracze kręcili nosem, gdy dowiedzieli się, że seria Call of Duty przenosi się z czasów II Wojny Światowej do współczesności, prezentując jeden z aktualnych konfliktów. Po premierze szybko jednak okazało się, że Modern Warfare było strzałem w dziesiątkę, a produkcja do dzisiaj pozostaje jedną z lepszych odsłon w historii marki. Od siebie mogę jedynie dodać, że jest to mój ulubiony FPS, przy którym swego czasu spędziłem setki godzin.

Activision wiedząc jak szanowana wśród graczy jest ta odsłona, postanowił ponownie na niej zarobić, zmuszając jednocześnie graczy do zakupu beznadziejnego Infinity Warfare (gry początkowo dostępne były wyłącznie w pakiecie). Na szczęście, remaster Modern Warfare nie okazał się być wyłącznie chamskim wabikiem, ale pełnoprawną odświeżoną wersją, wprowadzającą sporo świeżości w oprawie wizualnej. Pozycja obowiązkowa dla nowych graczy i miły powrót do przeszłości dla weteranów serii. Koniecznie sprawdźcie naszą recenzję.

Premiera oryginału: 2007
Premiera remastera: 2016

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz