Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DARK SOULS II: SCHOLAR OF THE FIRST SIN

Wydawać by się mogło, że wydanie remastera rok po premierze oryginału może być mocno chybionym pomysłem. Studio From Software słynące ze swojego specyficznego podejścia do branży gier, udowodniło, że praca nad Scholar of the First Sin nie była wyłącznie marketingowym chwytem. Produkcja doczekała się wielu ulepszeń, zarówno pod względem oprawy wizualnej, jak i samej mechaniki.

remaster 1

Wiele aspektów zostało poprawionych, dodano także masę nowości, które nie występowały w pierwowzorze. Fani podstawowej wersji gry byli nieźle zaskoczeni, gdy okazało się, że większość fragmentów trzeba było przejść w całkowicie inny sposób, niż w zwykłym Dark Souls II. Solidny remaster, zapewniający dodatkowe godziny frajdy dla miłośników produkcji japońskiego studia. Więcej o Scholar of the First Sin przeczytacie w naszej recenzji.

Premiera oryginału: 2014
Premiera remastera: 2015

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz