Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA

TOMB RAIDER: ANNIVERSARY

Branża gier żyje obecnie udanym restartem serii Tomb Raider, który przedstawił losy Lary Croft w kompletnie inny sposób. Nie wolno jednak zapominać, że seria już wcześniej otrzymała udany remaster, przypominający dlaczego seria odniosła taki sukces.

remaster 9

Z okazji dziesięciolecia marki, Crystal Dynamics postanowiło odświeżyć pierwszą odsłonę, wykorzystując do tego silnik graficzny stworzony na potrzeby Tomb Raider: Legend. Zremasterowana „jedynka” do dzisiaj prezentuje się rewelacyjnie, zarówno pod kątem oprawy wizualnej, jak i samej mechaniki. Produkcja ma już swoje lata, więc można zdobyć ją za niewielkie pieniądze. Zdecydowanie warto.

Premiera oryginału: 1996
Premiera remastera: 2006

POPRZEDNIA

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz