Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

METRO REDUX

Seria Metro jest idealnym przykładem, że przeniesienie książek na język gier wideo jest jak najbardziej możliwe. Tego niebywałego czynu dokonało zdolne studio 4A Games pracujące przy dwóch odsłonach serii. Obie części swój debiut zaliczyły na konsolach poprzedniej generacji, dlatego dostosowanie gier do obecnej technologii było tylko kwestią czasu.

remaster 8

Metro Redux składające się z Metro 2033 oraz Metro: Last Light, to idealna propozycja dla miłośników postapokalipsy przedstawionej w inny sposób niż robi to chociażby seria Fallout. Obie odsłony doczekały się poprawy grafiki, podniesienia rozdzielczości i ulepszenia niektórych modeli. Rozgrywka pozostała niezmieniona, co akurat wyszło remasterowi na plus. Wszakże nie warto udoskonalać coś, co w oryginale prezentowało bardzo wysoki poziom.

Premiera oryginału: 2010 / 2013
Premiera remastera: 2014

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz