Remastery, w które musisz zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

HALO: MASTER CHIEF COLLECTION

Posiadacze PlayStation 4 powinni sięgnąć po Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Odpowiednikiem na konsolę Xbox One jest pakiet gier Halo: The Master Chief Collection. W jego skład wchodzą aż cztery produkcje, w których poznajemy od początku historię tytułowego Master Chiefa. To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w pudełku znajduje się również serial Halo: Nightfall wyprodukowany przez Ridleya Scotta.

remaster 7

Pierwsza odsłona serii doczekała się już wcześniej remastera, dlatego tym razem podniesiono jedynie rozdzielczość oraz popracowano nad kolorami. Podobnie było w przypadku trzeciej i czwartej odsłony serii. Największe zmiany dotknęły „dwójki”, której oryginalna oprawa graficzna była już mocno przestarzała. Wraz z The Master Chief Collection posiadacze Xboksa One otrzymali praktycznie całą serię za stosunkowo niewielkie pieniądze. Teraz pozostaje się skupić jedynie na kolejnych kontynuacjach.

Premiera oryginału: 2001 / 2004 / 2007 / 2012
Premiera remastera: 2015

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz