Remastery, w które musisz zagrać

3

Przegląd najciekawszych odświeżonych wersji gier ostatnich lat.

  NASTĘPNA 

Remastery są prawdziwą zmorą obecnych czasów. Producenci gier wideo wielokrotnie zamiast skupić się na nowych tytułach, postanawiają odświeżyć stare dzieła. Głównym celem takich działań jest oczywiście zarobienie dodatkowych dolarów, które z ochotą wypływają z kont graczy. Nie oznacza to jednak, ze za każdym razem powrócenie do jakiejś produkcji jest perfidnym skokiem na kasę. Czasami zdarzają się remastery wykonane z ogromną starannością i pieczołowitością.

Kilka przykładów takich dzieł postaramy się przybliżyć w dalszej części tekstu. Oczywiście dokonane wybory jak zwykle są mocno subiektywne i znacząco mogą odbiegać od gustów czytelników. Mimo wszystko, grzechem byłoby nie wymienić niektórych produkcji. Część z nich to prawdziwe perełki, przy których nie można przejść obojętnie. Miłego czytania, zaczynamy!

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Jesteście słabo doinformowanie ponieważ takie tytuły jak shadow od colosus czy crash bandicoot są reamkami nie remasterami więc bardzo duży błąd

    • Łukasz Morawski
      Łukasz Morawski

      Granica pomiędzy remasterem, a remakiem w przypadkach, które podałeś jest tak zatarta, ze właściwie nie ma sensu tego rozróżniać :)

Zostaw komentarz