Remaster Shadow of the Colossus sprzedaje się 73% lepiej od oryginału

0

To naprawdę drugie życie hitu Team Ico.

Wygląda na to, że nie tylko Łukaszowi spodobał się odświeżony Shadow of the Colossus – wedle doniesień firmy analitycznej GFK Chart-Track gra sprzedaje się w wersji na PS4 znacznie lepiej niż w oryginale, na PlayStation 2. Zbudowana od podstaw przez specjalizujące się w remake’ach studio Bluepoint Games wersja na PlayStation 4 wskoczyła na szczyt listy najlepiej sprzedających się gier tygodnia, strącając UFC 3 na drugie, a Monster Huntera na trzecie miejsce w rankingu.

Dla przypomnienia: w Shadow of the Colossus wcielamy się w rolę młodego mężczyzny imieniem Wander, który próbuje wskrzesić martwą dziewczynę, Mono. By tego dokonać musi przemierzyć Zakazane Ziemie i zabić szesnaście kolosów – wielkich bestii o imponujących rozmiarach. Cała historia pełna jest niejasności i tajemnic, które odkrywamy tropiąc kolejne potwory.

Źródło: vg24/7

 
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz