Remaster Resident Evil 5 w przyszłym miesiącu

0

Poznaliśmy oficjalną datę premiery.

Capcom nie poddaje się w przenoszeniu poprzednich odsłon Resident Evil na konsole obecnej generacji. Tym razem poznaliśmy datę premiery piątej odsłony serii, która już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Odświeżona wersja Resident Evil 5 trafi do sprzedaży 28 czerwca bieżącego roku. Nie nastawiajcie się jednak na całkowicie nową jakość, ale na kosmetyczne zmiany w oprawie wizualnej. Głównym atutem remastera będzie podniesiona rozdzielczość do 1080p oraz zwiększona liczba klatek na sekundę. Oprócz tego, wersja na PS4 i XONE otrzyma w zestawie rozszerzenie The Mercenaries United, które wcześniej trzeba było kupować osobno.

Resident Evil 5 trafiło do sprzedaży siedem lat temu, w marcu 2009 roku. Produkcja dostępna była na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej generacji. Jeśli jesteście ciekawi, jak Capcomowi wychodzi odświeżanie starych odsłon serii, koniecznie zajrzyjcie do recenzji Resident Evil 0 HD.

Źródło: Dualshockers

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz