Remaster Dark Souls trafi do sprzedaży…

0

… jeszcze w tym roku?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Przegląd serii Dark Souls (z drobnymi odchyleniami)

Do serii Dark Souls początkowo podchodziłem z wielką rezerwą, ale gdy już spróbowałem swoich sił z dziełami From Software, z miejsca stałem się ich fanem. Dlatego plotki o pracach nad remasterem pierwszej odsłony rozpalają mnie do czerwoności. Jeden z użytkowników twittera udostępnił zdjęcie na swoim profilu, które prawdopodobnie zdradza nam datę premiery odświeżonej wersji gry. Spójrzcie na grafikę poniżej:

Wynika z niej, że remaster Dark Souls zadebiutuje 24 maja bieżącego roku. Oczywiście powyższą informację należy traktować wyłącznie jako plotkę, ponieważ ta rewelacja w żaden sposób nie została potwierdzona przez producenta ani wydawcę. Niemniej, fani cyklu z pewnością mają zaciśnięte już kciuki i czekają z niecierpliwością na potwierdzenie daty premiery. Oby to była prawda!

AKTUALIZACJA:

From Software potwierdziło datę premiery. Zremasterowana wersja gry dostępna będzie na PC, PlayStation 4, Xbox One, a także na… Nintendo Switch! Łapcie teaser:

Źródło: Gearnuke

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz