Remaster Assassin’s Creed Rogue zagości na PS4 i X1

0

Premiera wkrótce. Poznaj dokładną datę.

Ubisoft zapowiedział Assassin’s Creed Rogue Remastered, odświeżoną wersję przygód Shaya Patricka Cormacka, człowieka, który zdradził Bractwo Asasynów i dołączył do Zakonu Templariuszy. Za produkcję odpowiada studio Ubisoft Sofia, czyli twórcy oryginału. Remaster Assassin’s Creed Rogue zmierza na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a data jego premiery to 20. marca 2018 roku.

Odświeżona zostanie warstwa wizualna gry, twórcy dodadzą m.in. wsparcie dla wyższych rozdzielczości – 1080p na PlayStation 4 i Xboksie One oraz 4K na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X. Ponadto produkcja wzbogacona zostanie o wszystkie dodatki DLC, które ukazały się po premierze. Przy okazji zachęcamy was do lektury naszych recenzji Assassin’s Creed Syndicate i Assassin’s Creed: Origins.

Źródło: Ubisoft

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz