Red Hood dołączy do Injustice 2

0

Ekipa się rozrasta.

Podobnie jak w przypadku Mortal Kombat X, studio NetherRealm przez jakiś czas będzie wypuszczać regularne dodatki do Injustice 2 składające się z kilku grywalnych postaci. Już wcześniej wiedzieliśmy, że w Fighter Pack 1 dostępni będą Sub-Zero oraz Starfire. Tymczasem do Sieci trafił zwiastun potwierdzający kolejnego bohatera.

Jest nim Red Hood, czyli zmartwychwstały Jason Todd, będący wcześniej Robinem. Dawny pomocnik Batmana wrócił wyrównać rachunki ze swoim oprawcą i pokazać byłemu mentorowi, co myśli o tym, że nie pomścił jego śmierci i dalej pozwolił żyć Jokerowi. Choć w grze raczej nie wgłębimy się bardziej w historię tej postaci, to jednak w dialogach pomiędzy wojownikami z pewnością usłyszymy kilka ciekawych nawiązań do komiksów.

Premiera Fighter Pack 1 zaplanowana została na przyszły miesiąc, niestety dokładna data nie została na tę chwilę ujawniona. Jeśli nadal zastanawiacie się nad kupnem Injustice 2, koniecznie zajrzyjcie do mojej recenzji.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz