Ravcore w Polsce

0

Nowa marka dla graczy zawita na rodzimy rynek.

Każdy zapalony gracz doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że dobra klawiatura i mysz są tak samo ważne, jak wydajny sprzęt, a im większy wybór, tym lepiej. W grudniu na polski rynek zawita Ravcore, producent profesjonalnych akcesoriów dla graczy.

RAVCORE to nowa jakość na polskim rynku gamingowym. Jestem przekonany, że gracze, którzy zdecydują się na zakup sprzętu RAVCORE nie będą rozczarowani i pozwoli im on osiągać oczekiwane wyniki w świecie wirtualnych rozgrywek – mówi Artur Zaborowski, Marketing Manager marki RAVCORE.

Akcesoria dla graczy Ravcore
Akcesoria dla graczy Ravcore

Produkty Ravcore cechuje futurystyczna konstrukcja, wysoka jakość wykonania oraz wygoda i trwałość użytkowania. Atrakcyjność oferty podnosi także gwarancja door-to-door, która sprawia, że ewentualna naprawa sprzętu przebiega szybko i wygodnie.

W pierwszej kolejności na polski rynek trafią cztery modele myszy i klawiatur, trzy modele słuchawek i podkładek, dwie obudowy i zasilacz 750 W sygnowany certyfikatem 80 PLUS Gold. Więcej informacji na temat oferty Ravcore znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Źródło: Informacje Branżowe

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz