Ravcore prezentuje hybrydową klawiaturę

0

Mechaniczne przełączniki posłużą do grania, a membrana do codziennej pracy.

Klawiatura Ravcore Hybrid  to połączenie mechanicznej precyzji i wytrzymałości z cichą i przyjemną pracą modeli membranowych. W nowej klawiaturze Ravcore sekcja QWER ASDF oraz klawisze kierunkowe zostały osadzone na mechanicznych przełącznikach, natomiast pozostała część urządzenia jest membranowa. Rozwiązanie to z pewnością przypadnie do gustu osobom, które szukają urządzenia, sprawdzającego się zarówno w grach, jak i codziennej pracy.

Mechaniczne przełączniki Kailh Blue w klawiszach kierunkowych oraz sekcji QWER ASDF zapewniają dłuższą żywotność (aż do 10 mln kliknięć) oraz wytrzymałość. Programowalne przyciski oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie umożliwiają przypisywanie funkcji do poszczególnych klawiszy oraz ustawianie makr zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dzięki technologii anti-ghosting w klawiaturze Hybrid aż 19 klawiszy może być wciśniętych jednocześnie, a komputer nadal je wszystkie zarejestruje. 

Ravcore Hybrid
Ravcore Hybrid

Ravcore Hybrid oferuje także wielokolorowe podświetlenie całej klawiatury oraz dodatkowe dla sekcji QWER ASDF i klawiszy kierunkowych. Zapewnia to lepszą czytelność i wygodę korzystania również podczas rozgrywek w ciemności. Hybrid to także ergonomiczny kształt, solidna obudowa z metalowymi elementami i podpórka pod nadgarstek, dzięki którym nawet najdłuższe rozgrywki będą komfortowe. Gracze docenią także programowalne klawisze, makra oraz technologię anti-ghosting.

Klawiatura Ravcore Hybrid jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Źródło: Ravcore


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz