Ravcore Javelin z War Thunder

0

Joystick dla fanów czołgów.

Ravcore nawiązał współpracę z firmą Gaijin, producentem gry War Thunder, w ramach której do sprzedaży trafiły pakiety specjalne joysticka Javelin z zestawem bonusowym War Thunder. Ponadto producent dodał Ravcore Javelin do listy urządzeń prekonfigurowanych, dzięki czemu, w grze, po podłączeniu można od razu wybrać urządzenie z listy z konfiguracją przygotowaną przez Gaijin.

Do sprzedaży trafiły właśnie joysticki z zestawem bonusowym War Thunder o wartości 43 złotych, w skład którego wchodzą:

  • samolot PREMIUM D520,
  • malowanie Polskich Sił Powietrznych,
  • 500 Złotych Orłów.

Podczas Warsaw Games Week (Warszawa, 23-25 października) oraz PGA (Poznań Game Arena, 21-23 października) joystick Ravcore Javelin z dodatkami War Thunder będzie można kupić w promocyjnej cenie, uprzednio testując go na dedykowanym stanowisku do gry w strefie Ravcore.

Joystick Javelin to nowość od firmy Ravcore. Bezstykowe, magnetyczne czujniki w joystiku zapewniają dużą precyzję oraz wytrzymałość nawet przy długim i intensywnym użytkowaniu. Javelin oferuje także możliwość skonfigurowania aż 29 poleceń w 2 trybach, dzięki czemu podczas rozgrywki nie ma potrzeby używania dodatkowo klawiatury czy myszy.

Źródło: Ravcore [materiały prasowe]


Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz