Ranking serii Metal Gear Solid

0

Największe perełki „szaraka”.

  NASTĘPNA 

Wspaniała i burzliwa historia serii Metal Gear rozpoczęła ponad trzydzieści lat temu, kiedy to młodziutki Hideo Kojima dopiero zaczął raczkować w Konami, które – jak powszechnie wiadomo – po latach wspólnej pracy nie potraktowało go na koniec zbyt profesjonalnie. Aferka jaka wynikła przy okazji premiery The Phantom Pain to jednak temat na osobny artykuł, dlatego odsyłam was do swojego tekstu, w którym bliżej przyjrzałem się temu absurdalnemu konfliktowi.

Linia czasowa serii
Linia czasowa serii

Pierwszy Metal Gear był jednak ograniczony technologicznie przez co nie mógł w pełni oddawać wizji reżysera. Ten rozwinął skrzydła dopiero na PlayStation, wydając odsłonę zatytułowaną Metal Gear Solid. To właśnie w 1998 roku rozpoczęła się prawdziwa era rodu Snake’ów, walczących przez lata z wielkimi korporacjami, fałszywymi rządami i potężnymi mechami. W poniższym zestawieniu przyjrzeliśmy się pięciu głównym odsłonom cyklu, ustawiając je od najgorszej do najlepszej. Pamiętajcie, wybór jest subiektywny i zależy wyłącznie od naszych preferencji, dlatego znacząco może odbiegać od waszych upodobań. Zaczynajmy!

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz