Ranking serii Tomb Raider

0

Lara zawsze na propsie!.

  NASTĘPNA 

Tomb Raider to seria z wielkimi tradycjami. Cykl poświęcony pięknej pani archeolog nie tylko zapewniał wspaniałą rozrywkę, ale również miał ogromny wpływ na popkulturę. Ze świecą szukać tak ikonicznej postaci kobiecej, jak Lara Croft, która na przestrzeni dekad zmieniała swoje oblicza – od cycatej zadziory, aż po pełnokrwistą postać, mającą swoje słabości i bolączki. W zestawieniu wzięliśmy pod uwagę dziesięć pozycji (żegnaj The Angel of Darkness) zaliczających się do głównego kanonu. Ostrzegam, lista jest subiektywna.

MIEJSCE 10: TOMB RAIDER CHRONICLES

Z The Chronicles wiążą mi się miłe wspomnienia, ale zazwyczaj jest tak z produkcjami, które ogrywamy za dzieciaka. Mimo to, już jako dziesięcioletni podlotek czułem się delikatnie zawiedziony tym, co zaoferowały mi ówcześnie najnowsze przygody Lary Croft. Motyw wyjściowy był ciekawy (śmierć bohaterki), ale nie został odpowiednio wykorzystany. Fabuła została podzielona na kilka mniejszych opowieści przedstawiających podróże archeolożki. Zdecydowanie zabrakło większych zmian w gameplayu, które wyróżniłyby tę odsłonę na tle poprzedniczek.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz