Ralph Demolka powróci!

0

Czas na globalną destrukcję.

Animowany film „Ralph Demolka” z 2012 roku opowiadał o tytułowym bohaterze, będącym postacią gry komputerowej. Akcja produkcji rozgrywała się wewnątrz automatów, dzięki czemu mogliśmy spotkać postacie ze Street Fightera, Sonica, Maria oraz innych przedstawicieli 8-bitowców.

Disney odpowiedzialny za wykreowanie marki, potwierdził, że powstanie kontynuacja przygód niesamowitego siłacza o wielkim sercu. W sequelu Ralph wraz ze swoją przyjaciółka Vanellopą trafią do świata Internetu. Możemy zatem spodziewać się wielu odniesień do współczesnych portali społecznościowych oraz innych stron, z którymi na co dzień mamy do czynienia w Sieci.

Wytwórnia ujawniła ponadto, kiedy film trafi do kin. Ralph Demolka 2 powinien zadebiutować 21 listopada 2018 roku. Premiera jest dosyć odległa, ale jeśli ma to pomóc Disneyowi w uzyskaniu lepszej jakości, to myślę, że możemy uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Slashfilm

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz