Rainbow Six: Siege – brak trybu kampanii

0

Ubisoft poinformował, że najnowsza gra z serii Rainbow Six skupi się wyłącznie na rozgrywkach wieloosobowych.

Dyrektor artystyczny gry, Scott Mitchell wyjaśnił, co gracze otrzymają w zamian za brak kampanii przeznaczonej dla jednego gracza:

W grze nie ma trybu fabularnego jako takiego. Zamiast tego dostępny będzie trening, gdzie zapoznacie się z różnymi operatorami i używanym przez nich wyposażeniem. Pojawi się możliwość grania w trybie kooperacji przeciwko komputerowym przeciwnikom. Gracze mogą również modyfikować daną potyczkę. To tyle, jeśli chodzi o zawartość trybu singleplayer.

Pierwsze zapowiedzi Rainbow Six: Siege sugerowały, że mamy do czynienia z tytułem nastawionym na multiplayer, dlatego wypowiedź Mitchella nie powinna być niczym zaskakującym.

W chwili obecnej trwają beta testy gry, które zakończą się 1 października bieżącego roku. Produkcja trafi do sprzedaży dwa miesiące później, 1 grudnia. Tworzona jest z myślą o platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Źródło: dsogaming

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz