Rage 2 otrzymało kolejny zwiastun

0

W postapokaliptycznym świecie RAGE 2 nazywasz się Walker i jesteś ostatnim strażnikiem. Ale to nie wszystko – jesteś też superbohaterem pustkowi!

Studio Avalanche opublikowało kolejny zwiastun do swojej najnowszej postapokaliptycznej produkcji, czyli Rage 2. Tytuł zadebiutuje 14 maja bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tymczasem, zachęcam do obejrzenia poniższego trailera:

Oficjalny opis Rage 2 prezentuje się następująco: „Zaatakuj generała Crossa i zdziesiątkuj jego armię mutantów za pomocą wypasionej broni i zaawansowanych nanotrytowych umiejętności. Wykorzystuj swoje śmiercionośne zabawki, by wykonywać szalone kombosy, które dosłownie zmiotą z powierzchni ziemi każdego, kto stanie ci na drodze. Władza nie będzie miała żadnych szans, gdy zaprowadzisz na pustkowiach swoje superbohaterskie porządki”.

Źródło: Cenega

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz