QUIZ: Rozpoznaj grę po zrzucie ekranu III

1

Sprawdź, czy odpowiesz poprawnie na wszystkie pytania!

Jesteś zapalonym graczem i słyniesz wśród znajomych z największej znajomości gier wideo? Jeżeli tak twierdzisz, sprawdź swoją wiedzę w naszym nowym quizie. Czy rozpoznasz grę wideo tylko i wyłącznie na podstawie zrzutu ekranu? Pamiętaj, nawet najdrobniejszy szczegół na wybranych przez nas screenshotach może mieć znaczenie! Dlatego zanim odpowiesz, dokładnie przyjrzyj się wszystkim detalom. Udanej zabawy!

POZOSTAŁE QUIZY:

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Kopnieci pedadgodzy niedlugo beda wysylac dzieci do domow publicznych albo do kasyn gier.Wszystko co zle dla europejczykow jest oklaskiwane,oplacane przez zbirow z onz i u.ssyjonu.Uwazalem Polakow do tej pory za madrzejszych ale mozna sie mylic.Druzgocaca polityka bruchseli i berlina znajduje juz nawet poparcie w polskim spoleczenstwie.Tych pedagogow nalezy ukarac a najlepiej wyrzucic z pracy.Z Zachodu ,USA przychodzi ,tylko moralne wypaczenie.Tam panuje od dawna sam szatan.Wstyd mi za Polske.

Zostaw komentarz