QUIZ III – Jaka to gra?

0

Banalne pytanie, trudne odpowiedzi.

Kliknijcie w poniższy banner, żeby otworzyć okienko z quizem. To proste, spróbujcie.

Przy grach wideo spędzamy w ciągu roku setki godzin, ogrywając najnowsze premiery i nadrabiając produkcje z kupki wstydu. Wydaje nam się, że nasza znajomość branży stoi na bardzo wysokim poziomie, bo przecież wszystko już widzieliśmy i wszystko przeszliśmy. Niekiedy, zdarza się jednak, że pamięć zawodzi, a w naszej głowie rodzi się pustka. Sprawdźcie więc, jak to wygląda u was. Zobaczcie, czy będziecie ws tanie rozpoznać wszystkie tytuły, bazując wyłącznie na jednej grafice. I to bez pomocy Internetu! Nie zapomnijcie koniecznie podzielić się z resztą czytelników swoimi wynikami, ponieważ jestem ciekaw, jak poradziliście sobie z zadaniem. Miłego rozwiązywania quizu!

Jeśli czujecie, że zabawa trwała zbyt krótko, obowiązkowo zerknijcie do reszty quizów. Ich baza jest już naprawdę spora, dlatego nie powinniście narzekać na nudę. Znajdziecie tam m.in. pytania o bohaterów i bohaterki z gier, o kategorie wiekowe popularnych tytułów, a nawet będziecie musieli powiązać logo z konkretnym producentem. Brzmi ciekawie, prawda?

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz