QuakeCon 2015: wkrótce zagramy w Dooma

0

Za niedługo rozpoczną się testy alpha nowego Dooma.

Podczas trwającego właśnie QuakeConu zespół id Software wyjawił, że testy alpha Dooma rozpoczną się „relatywnie szybko”. Dokładna data nie została podana przez twórców, ale można spodziewać się, że nastąpi to już wkrótce.

Tuż po nich rozpoczną się testy beta trybu wieloosobowego, do których dostęp otrzyma każdy, kto kupił grę Wolfenstein: The New Order przed premierą. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej gry.

Poza tym Bethesda opublikowała garść nowych zrzutów ekranu z nowego Dooma, na których można zobaczyć wnętrze bazy na Marsie i Piekło. Oba etapy można było podziwiać w trakcie czerwcowych targów E3.

Premiera nowego Dooma zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: IGN

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz