Pure Farming 2018 to nie gra, to styl życia

0

Najlepsze rzeczy chodzą trójkami.

Miłośnicy symulatorów rolniczych z pewnością zacierają ręce na myśl o tym, że Pure Farming 2018 już niedługo trafi do sprzedaży. Polski wydawcy gry, Techland, opublikował zwiastun z rodzimymi napisami, który wprowadza nas do podstawowych zasad najnowszej produkcji studia Ice Flames.

Pure Farming 2018 zadebiutuje 13 marca bieżacego roku. Produkcja dostepna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W grze dostępne będą trzy tryby, które prezentują się następująco:

Moja Pierwsza Farma ma zapoznać użytkowników z gatunkiem. Wprowadza w tajniki nowoczesnego rolnictwa, którym będziemy się trudnić. Dzięki szczegółowym opisom i poradom gracze krok po kroku poznają farmerskie rzemiosło i nauczą się między innymi jak korzystać z rolniczych maszyn, zbierać plony czy pozyskiwać zieloną energię. W

Wyzwaniach czeka 20 trwających godzinę scenariuszy. Postawią one graczy przez szeregiem ekstremalnych sytuacji. Korzystając z limitowanych zasobów będzie on musiał walczyć z ogniem, przetrwać dotkliwą suszę, zmierzyć się z szarańczą i innymi zdarzeniami, które spotykają rolników na całym świecie.

Tryb Swobodny to kompletna wolność w wyborze stylu gry. Gracze ustawiają parametry rozgrywki i kompleksowo zajmują się gospodarstwami. Od początku mają dostęp do wszystkich budynków i maszyn, a ich celem jest budowa globalnego, farmerskiego imperium. Bez prowadzenia za rękę. I jak w prawdziwym życiu – sukces w trybie swobodnym zależy od efektywności pracy i umiejętności podejmowania decyzji.

Źródło: Techland Wydawnictwo

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz