Pudełkowy Hitman opóźniony

0

Twórcy chcą skupić się na dopracowaniu gry.

Zgodnie z pierwotnym planem, pudełkowa wersja nowego Hitmana miała pojawić się na półkach sklepowych jeszcze w tym roku. Pierwotny plan uległ jednak zmianie – Square Enix ogłosiło właśnie, że nastąpi to najwcześniej dopiero w styczniu 2017 roku.

Ten rok poświęcimy na jak najlepsze dopracowanie epizodów Hitmana, zajmie nas to do jesieni. Wypuszczenie pudełkowej wersji w styczniu da nam wystarczająco dużo czasu po finale sezonu na stworzenie najlepszej możliwej wersji pudełkowej – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Finalna wersja gry będzie składała się z prologu i sześciu misji. Na razie dostępny jest jedynie prolog i pierwsza misja rozgrywająca się Paryżu. W kwietniu wyruszymy do Rzymu, a w maju do Marrakeszu. Na chwilę obecną kolejne lokacje nie są znane.

Prolog i pierwsza misja dostępne są od dziś w cenie 15 dolarów w ramach pakietu startowego. Za kolejne zadania zapłacimy równowartość 10 dolarów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby od razu kupić całość za równowartość 59.99 dolarów.

Źródło: Polygon


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz