PUBG z większą liczbą mikrotransakcji

0

Czy mamy obawiać się o balans rozgrywki?

W trakcie sesji Q&A na G-Star Global Game Exhibition w Korei CEO Bluehole Inc. i główny projektant PlayerUnknown’s Battlegrounds Changhan Kim zdradził, że popularna strzelanka doczeka się większej liczby mikrotransakcji. Zapewnił jednak, że mowa jedynie o takich, które związane są z personalizacją naszych postaci. Nie musimy zatem obawiać się o balans rozgrywki.

Jak zapewne już wiecie, nigdy nie dodamy niczego, co wpłynie na rozgrywkę. Jednakże widzimy, że istnieje spore zapotrzebowanie na przedmioty kosmetyczne. Jako że oficjalna premiera to nasz główny priorytet, rzeczy te dodamy po niej – powiedział Changhan Kim.

PlayerUnknown’s Battlegrounds wyjdzie z fazy wczesnego dostępu platformy Steam jeszcze w tym miesiącu. Z kolei już 12-ego grudnia popularna strzelanka zagości na konsoli Xbox One w ramach programu Xbox One Preview. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat PUBG, odsyłam was do naszego artykułu poświęconego tajemnicy sukcesu gry oraz naszych materiałów wideo z rozgrywki.

Źródło: Bluehole Inc.

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz