PUBG: 1 milion graczy na Xbox One

0

Niezły wynik, jak na dwa dni.

We wtorek PlayerUnknown’s Batllegrounds zagościł na konsoli Xbox One. Pomimo tego, że nie obyło się bez problemów natury technicznej, tytuł i tak zaliczył udany debiut. Brendan Greene zakomunikował, że w ciągu pierwszych 48 godzin od wejścia do programu Xbox Game Preview, grę wypróbowało ponad milion graczy. To nie lada wyczyn zważywszy na fakt, że PUBG nie jest darmowy.

To dopiero początek naszej drogi na konsolach. Mamy jeszcze sporo do poprawienia i zaktualizowania w nadchodzących miesiącach, a dzięki waszemu wsparciu razem stworzymy wspaniałą grę – czytamy we wpisie Greene’a na Twitterze.

Tymczasem PlayerUnknown’s Battlegrounds na PC wielkimi krokami zbliża się do swojej premiery. Tytuł zostanie zaktualizowany do wersji 1.0 już 20. grudnia, czyli w najbliższą środę. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat PUBG, zachęcamy do lektury naszego artykułu poświęconego tajemnicy sukcesu gry.

Źródło: Brenden Greene

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz