Psyonix świętuje drugie urodziny Rocket League

0

Twórcy chwalą się statystykami i zapowiadają darmową arenę.

Wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny Rocket League. Już jutro upłyną dokładnie dwa lata od premiery gry na konsoli PlayStation 4 i PC. Studio Psyonix ma co świętować, ponieważ w tym czasie Rocket League zgromadziło wokół siebie 33 miliony graczy. Wyrazem wdzięczności jest urodzinowa aktualizacja, która wprowadzi do gry kilka zmian, jak również wzbogaci ją o nową arenę: Champions Field.

Wśród nowości znajdą się m.in. przedmioty do personalizacji samochodu na licencji popularnej kreskówki Rick & Morty, Radio Rocket League z 18. nowymi utworami, czy nowe opcje kustomizacji samochodu. Szczegółowe informacje na temat aktualizacji 1.35 znajdziecie na stronie internetowej Rocket League. Przy tej okazji warto przypomnieć o tym, że Rocket League zmierza na konsolę Nintendo Switch.

Źródło: Rocket League

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz