PS4 w ostatniej fazie życia?

0

Wg. słów prezesa Sony Interactive Entertainment.

Od pewnego czasu krążą plotki, że Sony szykuje się do pokazania PlayStation 5 – choć ostatnio zdradzono, że prezentacja konsoli nie będzie miała miejsca na tegorocznych targach E3, wszyscy zdają się wyczekiwać pierwszych informacji o następnej generacji konsol. Słowa Johna Kodery, prezesa Sony Interactive Entertainment podczas spotkania z inwestorami w Tokio tylko umacniają nas w przekonaniu, że niedługo zaczniemy odkrywać tajemnice nowego PS a równolegle także kolejnego Xboxa, jakkolwiek Microsoft nie postanowi go nazwać.

Co takiego powiedział Kodera? Poinformował, że konsola osiągnęła punkt, gdzie jej sprzedaż zacznie spadać. Przy okazji zaznaczył, że nie oznacza to bynajmniej mniejszych zysków dla koncernu, bowiem spadek ten nadrobi rosnąca sprzedaż subskrypcji PlayStation Plus. Prezes wspomniał także o marcu 2021 jako punkcie, do którego firma zamierza realizować pewne plany, by zapewnić sobie jeszcze większy wzrost w przyszłości, jego słowa są jednak mocno niejasne. Czyżby czekała na nas też kolejna Vita?

Źródło: Kotaku

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz