Przypadkowa zapowiedź piątej części Fallouta

1

Jak powiadają: „Kuj żelazo, póki gorące”.

Pod koniec ubiegłego roku do sprzedaży trafiła czwarta odsłona Fallouta, która zebrała mieszane opinie wśród graczy. Nie przeszkodziło to jednak studiu Bethesda w zarobieniu dużych pieniędzy, a nadchodzące rozszerzenia z pewnością dołożą do tej puli kolejne pachnące dolary. Nie powinno być zatem zaskoczenie, że w planach może być piąta część.

Zaskoczeniem jest jednak to, w jaki sposób dowiadujemy się o pracach nad kolejnym epizodem serii. Ryan Alosio, aktor podkładający głos Deaconowi w Falloucie 4, udostępnił na Instagramie niefortunny wpis, w którym napisał odrobinę za dużo. Fragment jego wypowiedzi sugeruje, że wewnątrz studia rozpoczęły się ruchy związane z preprodukcją „piątki”. Wpis oczywiście momentalnie zniknął z portalu społecznościowego, ale na szczęście zachował się screenshot.

za: fraghero.com
za: fraghero.com

Powyższa informacja nie jest w żaden sposób zapowiedzią Fallouta 5, ponieważ nie została potwierdzona przez Bethesdę. Przeszłość pokazuje jednak, że osoby pracujące przy grach niejednokrotnie wystrzeliły z jakąś rewelacją, zdradzającą szczegóły nadchodzących produkcji.

Źródło: Frag Hero 

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz