Przesunięto datę premiery Red Dead Redemption 2

1

Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Koniec domysłów i nieoficjalnych informacji. Studio Rockstar Games ujawniło w końcu oficjalną datę premiery kontynuacji konsolowego hitu z 2010 roku. Według najnowszych wieści, wynika, że Red Dead Redemption 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku, dokładnie 26 października. Produkcja zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, dostępna będzie wyłącznie na platformach PlayStation 4 i Xbox One.

Pierwotnie, twórcy gry informowali, że ich najnowsze dzieło powinno zadebiutować na wiosnę bieżącego roku, ale zdecydowano się na dopieszczenie produktu, żeby efekt końcowy był jak najlepszy. Rockstar podzielił się również nowymi grafikami promocyjnymi, które możecie znaleźć na oficjalnej stronie tytułu.

Źródło: Rockstar Games

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Every time i tell people to get knowledge about windows 10 desktop clock only through this because this is the most popular platform for https://setclockwindows.com/ sharing ideas or knowledge for free of cost online any time when you want. Thank you so much to your attention here.

Zostaw komentarz