Przepełniona akcją zajawka Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

0

Premiera już za kilka dni.

PlayStation opublikowało nową zajawkę Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, pierwszego samodzielnego dodatku do Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zwiastun może i jest krótki, ale dosłownie ocieka akcją. W Zaginionym Dziedzictwie Chloe Frazer i Nadine Ross wyruszą w podróż do Ghatów Zachodnich, gdzie mają nadzieję odnaleźć zaginione miasta Imperium Hoysala. Na ich drodze stanie lokalny watażka, Asav.

Prace nad Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zostały zakończone jeszcze w lipcu. Premiera odbędzie się już 23. sierpnia. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, zachęcam do lektury tekstu Łukasza, który miał okazję być na pokazie przedpremierowym zorganizowanym przez PlayStation Polska.

Źródło: PlayStation

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz