Przegląd serii Dark Souls

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

sdfsdf

Według zapowiedzi From Software, trzecia odsłona serii Dark Souls będzie ostatnim etapem tej fascynującej podróży. Dlatego „trójka” była jednym, wielkim hołdem złożonym dla poprzednich gier z cyklu. Co i rusz mogliśmy znaleźć odniesienia do wcześniejszych pozycji japońskiego producenta, a zwłaszcza do części pierwszej. Dark Souls III nie wprowadził żadnej rewolucji, ale w umiejętny sposób wykorzystał dobrodziejstwa poprzedniczek.

Developer postanowił natomiast wyciągnąć rękę do nowej grupy fanów, którzy dotychczas byli zrażeni wysokim poziomem trudności. Początkowe etapy gry były zatem znacznie łatwiejsze, dzięki czemu gracze nie mający dotychczas styczności z serią, mogli w szybki sposób poznać mechanikę gry oraz zasady jakimi się rządzi. Naturalnie, prosto było do pewnego momentu, im dalej szliśmy, tym napotykaliśmy na coraz więcej trudności.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz