Przegląd głośników Bluetooth

0

Muzyka wszędzie, gdzie chcemy?

  NASTĘPNA 

Głośniki Bluetooth pozwalają nam zabrać muzykę (lub podcasty lub cokolwiek innego, co opiera się na dźwięku) w miejsca, gdzie wcześniej plątanina kabli uniemożliwiała wygodne cieszenie się naszym ulubionym rodzajem hałasu. Postanowiliśmy przejrzeć dostępne na rynku produkty i wybrać kilka zwracających uwagę – zarówno tych z niższej, jak i górnych półek cenowych.

JOYSTYLE

Głośnik Joystyle wygląda jak lejek albo gumowa zabawka i faktycznie zrobiony jest z elastycznego, wytrzymałego tworzywa. Ciekawa konstrukcja sprawia, że łatwo dopasować go do aktualnych potrzeb i preferencji, regulując głębokość „tuby” w zakresie od 5,5 do 11,5 centymetra.

Przenośny głośnik Bluetooth Joystyle

Urządzenie funkcjonuje w dwóch trybach – może komunikować się z tabletem lub telefonem przez Bluetooth 2.1 albo zostać podłączone jackiem 3.5mm. Co ważne, samo nie posiada regulacji głośności, więc zmiany tego ustawienia dokonujemy z poziomu źródła dźwięku. Joystyle to tanie akcesorium, które możemy przyczepić do plecaka lub położyć na plażowym ręczniku nie przejmując się przesadnie, że zabrudzi się lub uszkodzi w kontakcie z „dziką naturą”, przynajmniej tym pierwszym.

NASZA RECENZJA

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz